Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami oraz dużym zapotrzebowaniem rynku jak również mając na uwadze zeszłoroczną suszę w tym roku do zakresu świadczonych usług dołączyliśmy usługi siewu i podsiewu traw łąk i pastwisk w systemie bezorkowym, bezpośrednio w darń, zakładaniu nowych użytków zielonych jak i siewu poplonów. Usługi te wykonujemy nowym siewnikiem z innowacyjnym opatentowanym systemem siewu z redlicami nacinającymi i hydraulicznie dociskaną belką oraz ciężkim wałem dogniatającym, ponad 6ton !!! (na zdjęciach) (film)

Główną zaletą rozwiązania według wzoru użytkowego jest uzyskanie redlicy dzięki której można wysiewać nasiona traw bezpośrednio w darń, bez konieczności wcześniejszego przygotowania podłoża. Dzięki temu ogranicza się liczbę koniecznych zabiegów co skutkuje oszczędnością czasu koniecznego pracy jak i zużywanego paliwa. Kolejną zaletą rozwiązania jest zapewnienie napowietrzania darni poprzez nacinanie nożem redlicy systemów korzeniowych trawy przez co uzyskuje się duże krzewienie trawy i równomierne wschody. Dużą zaletą redlicy według wzoru użytkowego jest także szeroki zakres regulacji głębokości wysiewania nasion w zależności od typu podłoża użytku zielonego. Dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno na terenach suchych jak i wilgotnych, łąkach na terenach torfowych jak i łąkach zakładanych na gruntach ornych, pełna regulacja siewu.

Prowadzimy również usługi rolnicze w zakresie:
– wywóz i rozrzucanie obornika (rozrzutnik 18 ton plus ładowarka teleskopowa JCB)
– zbiór traw przyczepą zbierającą z nożami poettinger ,
– siew kukurydzy siewnikiem pneumatycznym monosem 6rzędowym z podsiewaczem nawozu i mikronawozu,
– zbiór zbóż nowym kombajnem claas z pomiarem wilgotności,
– zbiór kukurydzy na kiszonkę jak i samych kolb(LKS) nową sieczkarnią claas jaguar z przystawką bezrzędową kemper, w odwozie pracują 2 przyczepy objętościowe marki fliegl,
– inne usługi.

Gorąco zachęcamy do współpracy, wysoka jakość usług to nasza domena.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od powierzchni i odległości.

KONTAKT: Tomasz – tel. 692 350 957 lub 600 605 307


Translate »